head>
Takip Edin

Reklam

Hindistan Baharat,Güvenli Lezzet Üretir:Kurban Bayramında Hizmetinizdeyiz..

Yediğimiz yemekler ne kadar iyi malzemeyle, ne kadar iyi pişirilirse pişirilsin, yapılırken baharat kullanılmazsa veya baharatı yerinde kullanılmazsa lezzeti de olmaz. Tarih boyunca baharatın hangisinin, ne zaman, nerede ve ne kadar kullanılması gerektiğini iyi bilen kişiler, en iyi yemek pişiren kişiler olmuşlardır.

Tabi bu kriterlere baharatın kalitesini de eklemek yemeklerinizin lezzetinde sanırım daha belirleyici olacaktır. Hindistan Baharat tabiattan mutfaklarınıza sunduğu taze, kaliteli, güvenilir ve lezzetli pek çok ürün çeşidiyle bu noktada size en yi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

Hakkımızda

Asırlardır süregelen bir geleneğin temsilcisi olan firmamız ilk olarak 1960 yılında Eskişehir’de Hacı Babamızın evde baharatı fişeklerle paketlere doldurup pazarda satmasıyla başlamıştır. Seneler geçtikçe gelişmeler sonucunda, ailenin bir kolu İstanbul’da ihracat ve ithalatla uğraşırken diğer kolu 20 yılı aşkın süredir imalatçı olarak Hindistan Baharat‘ı geliştirmeye çalışmaktadır. Tüm bu gelişmeler sırasında firmamiz kalitesinden asla ödün vermemiştir.

Çağın getirdiği teknolojik yenilikleri takip ederek sektörde emin adımlarla ilerleyen firmamız, öncelikle yöresinde , daha sonra tüm yurtta ve yakın gelecekte tüm dünyada hijyenik şartlarda, son teknolojiyi kullanarak güvenle üretmekte olduğu baharat lezzetini bütün müşterilerimizle paylaşmayı amaç edinmiştir.

Bu amaç doğrultusunda, fabrikamızın üretim kapasitesini artırmak, ambalaj, paketleme ve üretim konusunda teknolojik yenilikleri hayata geçirmek için gereken yatırımları yapaya devam etmektedir. Firmamız tüm ürünlerini Tarım Köy İşleri Bakanlığının izni ile Türk Gıda kodeksi’ne uygun olarak üretmektedir.

Kurban Bayramın’da Hizmetinizdeyiz

Adres:Köprübaşı,İhsaniye mah.Ferahiye Sok.No:4 Odunpazarı/Eskişehir (Bayatpazarı)

Merkez Tel: 0 222 231 15 57

Fabrika Tel: 0 222 228 13 77

Mail: [email protected]

Web:www.hindistanbaharat.com.tr

 

Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir