head>
Takip Edin

Yaşam

Eskişehir’de heyecan dolu bir güne ne dersiniz?  Bademlik Adventure Park

Eskişehir’de heyecan dolu bir güne ne dersiniz?  Bademlik Adventure Park’dan biraz bahsedelim.

-Projeyi Gerçekleştiren Polimeks Holding’in kuruluşu olan Bademlik Adventure Park 7’den 70’e tüm Eskişehirlilerin hizmetine sundu.

-Bu park da birbirinden farklı 39 aktivitenin yapılabildiği, 5 dönüm üzerine kurulu Yetişkinler ve çocuklar için farklı eğlence alanları sunulan Bademlik Adventure Park da ziyaretçiler heyecan verici aktivitelerle form tutarken kaliteli ve keyifli zaman geçirebilirsiniz.

-Ağaçlarla dolu bir alanda,12 oyun parkuru ile 7-12 yaş grubu çocukları hedefleyen aktiviteler mevcut.

-Ahşap direkler üzerinde ve yetişkinler için tasarlanan macera parkında zorluk derecesine göre 4 parkur, 2 kat ve 24 oyunun yer aldığını,

-Bu oyunlara ilave olarak 13 metre yüksekliğinde çift rotalı tırmanma duvarı, 13 metre powerfan (yüksekten atlama kulesi) ve 120 metre uzunluğundaki zipline (ip kaydırağı) parkın ziyaretçilerinin tırmanma, atlama ve uçmanın doyumsuz hazzını yaşatacak.

-Modern Peyzaj tasarımı ile göze de hitap eden Bademlik Adventure Parkı,uzun yürüyüş parkurlarıyla sakin ve doğanın kalbinde olmak isteyenlere ortam sağlıyor.

-Çocuklar yaşıtlarıyla sosyalleşip oyunlar oynarken yetişkinler de keyifli zaman geçirebilecekleri bir yer.

-Hem Eskişehir’den hem de diğer illerden Eskişehir’e ziyaret için gelecekler için çok güzel bir etkinlik alanı 

-Ayrıca bir de içerisinde Badem Cafe’si mevcut açık büfe kahvaltısı ile gün içerisinde kahve sohbetleri gerçekleştirebileceğiniz doğanın için de modern konsepti ile hizmet veriyor.

-Sabah 09.30’dan 18.30’a kadar açık olduğunu ve Park ücretinin yetişkinler için 35.00TL, öğrenciler için 25.00 TL olduğunu belirtelim.

-İletişim ve Rezervasyon için: 0 222 211 0313

-Umarım beğenirsiniz.Gidenlerin yorumları bizim için değerlidir.İyi eğlenceler

 

Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir